سال رونق تولید گرامی باد
شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٨ EN
وزیر نفت با اشاره به پیشبرد قراردادهای میدان‌محور صنعت نفت که با همکاری دانشگاه‌ها دنبال می‌شود، ابراز امیدواری کرد که با تداوم این روند، زمینه ارتقا و توسعه فناوری‌های بخش بالادست صنعت نفت فراهم شود.
عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران از بی‌نیازی صنعت نفت ایران در تامین شیرهای سرچاهی خبر داد.
همکاران شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در اقدامی خداپسندانه، طی سه مرحله از منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی کمک های غیرنقدی به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ارسال کردند.
معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی از نهایی شدن طرح ارتقای نظام سلامت کارکنان صنعت نفت خبر داد و گفت: هدف از اجرای این طرح، بهبود سطح ارائه خدمات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و افزایش رضایت کارکنان و خانواده‌های آنان است.
به منظور شناخت بیشتر از مخاطرات فوران چاه نفت و گاز در هنگام حفاری و رعایت الزامات ایمنی در دکل‌ها حفاری،دوره آموزش کنترل فوران چاهها در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب برگزار شد.
رئیس هیئت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران گفت: سهم سازندگان و صنعتگران ایرانی در تامین کالا و تجهیزات صنعت نفت به ۸۵ درصد رسیده است.

آگهي مناقصه عمومي دو مرحله اي با ارزيابي كيفي مربوط به تعمير و بازسازي خط "16 انتقال نفت دهلران به چشمه خوش و ایمن‌سازی آن با نصب L.B.V در محل تقاطع با رودخانه به شماره 98/557 - شركت بـهره برداري نفت و گاز غرب

آگهي مناقصه عمومي يك مرحله اي با ارزيابي كيفي با موضوع خدمات بازرسي و حفاظت فني در ستاد و مناطق عملياتي با شماره 98/566 - شركت بـهره برداري نفت و گاز غرب

آگهي مناقصه عمومي دو مرحله اي با ارزيابي كيفي به شماره 98/567 (تجديد مناقصه 98/542) و با موضوع خريد شيرآلات (منطقه تنگ بيجار) - شركت بـهره برداري نفت و گاز غرب

آگهي مناقصه عمومي (يك مرحله ای) شماره م م ن 024 /98 مربوط به تامين خدمات اداري و اجتماعي شركت نفت مناطق مركزي ايران

آگهي مناقصه عمومي (یک مرحله ای) شماره م م ن/007 /98 مربوط به پروژه برق رساني به موقعيتهاي W009، E056، E015‌ فاز 2 طرح توسعه تنگ بيجار (به صورت PC)

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده